منوی برگه ها
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ ۱۳۹۲/۰۴/۰۹ در اخبار

کلیدی برای حل مشکل شمسی پور

کلیدی برای حل مشکل شمسی پور

با درود
ابتدا بگم که ما “باشگاه دانشجویان دانشکده فنی شمسی پور” سیاسی نیستیم و این اقدام رو یک حرکت در جهت برآورده شدن حداقل خواسته هامون می دونیم.

خب کاری که برای اولین بار قراره توسط این تارنما ارائه بشه، نوشتن یک طومار به رییس جمهور منتخب جناب آقای دکتر روحانی هست که امیدوارم

کلیدی برای حل مشکل شمسی پور

باشه.

اول بگم که امضای شما پای این طومار به صورت مجازی است.یعنی اینکه شما فرم زیر رو پر می کنید بعد یه رایانامه (email) به دفتر آقای روحانی (info@rouhani.ir) ارسال میشه، در نظر داشته باشید که اطلاعات شما در نامه قید میشه. البته باید بگم که این اطلاعات فقط به دفتر ایشون و یه رونوشت از اون به رایانامه شما میاد. پس اصلاً جای نگرانی برای شما نداره، چون دفتر آقای روحانی قرار نیست لیست افرادی که امضا کردند رو به مسئولین ذیربط! بده. این کار زمانی ارزش داره که تعداد زیادی نامه ارسال بشه پس به دوستانتون هم پیشنهاد کنید.لطفاً از نوشتن اطلاعات غلط خودداری کنید چون ممکنه نتیجه عکس بده و بعداً اعتبار خودمون رو زیر سوال می بریم.

فرم زیر را پر کنید و دکمه ارسال رو بزنید.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

رایــانــامــه (Email) (الزامی)

مقطع و رشته تحصیلی (الزامی)

شماره دانـشجویی (الزامی)

captcha

متن بالا را در زیر وارد کنید.

برای عضویت در خبرنامه هم رایانامه (email) خودتون رو در زیر بنویسید و دکمه عضویت رو بزنید.

متن نامه ی ارسالی به رایانامه دفتر آقای روحانی “info@rouhani.ir” با این عنوان “به دانشجویان دانشکده شمسی پور کمک کنید.” بدین شرح است.

مسئولین درصدد انتقال ساختمان دانشکده فنی شهید شمسی پور به مکانی فاقد امکانات هستند. لطفاً جلوگیری کنید. ——————————————————————–

به نام خداوند جان و خرد

ریاست محترم جمهور؛ جناب آقای دکتر روحانی

با درود

اینجانب [نام شما] دانشجوی [مقطع و رشته تحصیلی شما] دانشکده فنی شهید شمسی پور به شماره دانشجویی [شماره دانشجویی شما] می باشم. از بهمن ماه سال ۱۳۹۱ مسئولین “دانشگاه فنی و حرفه ای” و همچنین برخی از مسئولین دانشکده شمسی پور در یک تصمیم سنجیده نشده، درصدد برآمدند تا ساختمان فعلی دانشکده شمسی پور (میدان ونک – خ برزیل شرقی) را به مکانی (میدان امام حسین (ع)) منقل کنند که فاقد کمترین امکانات برای یک محیط آموزشی می باشد. البته این تصمیم هنوز به طور کامل عملی نشده است، اما مسئولین مدام سخن از امروز و فردا برای تصمیم خود می گویند.

هرچند ساختمان فعلی (میدان ونک) به دلیل موقعیت جغرافیایی خود، از ارزش مادی بالایی برخوردار است، اما دانشجویان بارها اعلام داشته اند که با انتقال ساختمان مشکلی ندارند اما انتقال ساختمان به آن مکانی که مسئولین می گویند، غیر قابل پذیرش است.

دلیل مسئولین برای این تصمیم “پیشرفت شمسی پور” اعلام شده، اما این بهانه است، زیرا لازمه پیشرفت، مهیا بودن زیر ساخت و امکانات است. برای همین، چشم داشتن “دانشگاه فنی و حرفه ای” به موقعیت جغرافیایی و ارزش مادی ساختمان دانشکده را به ذهن ما متبادر می سازد.

شما خود هم در دانشکده معتبر تحصیل کرده اید و هم دانشکده های معتبر زیادی را دیده اید، مسلماً پیشنیاز حرکت علمی، داشتن حداقل امکانات لازم است. متاستفانه دانشکده فنی شمسی پور که همگان به اعتبار علمی آن در بین دانشکده های فنی ایران واقف اند، در طی سالیان متمادی، مورد غفلت و بی توجهی قرار گرفته است. در این سالها به جرات می توان گفت به غیر از “تفکیک جنسیتی” هیچ اقدام و گام مثبتی برای پیشرفت این دانشکده برداشته نشده است.

جناب آقای رییس جمهور، در دانشکده شمسی پور به کرات می توان دانشجویی را دید که با رتبه “تک رقمی” در کنکور وارد این دانشکده شده و بعد از ۲ ترم (طبق قوانین دانشکده) به دلیل کمبود خوابگاه، باید به خوابگاه خصوصی با هزینه ی بسیار بالا نقل مکان کند. در کدام دانشگاه (دانشگاههایی که فقط دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته با کنکور سراسری جذب می کنند) چنین وضعی موجود است؟

آیا صرف اینکه ما مقطع لیسانس پیوسته را در دو نوبت کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته می خوانیم، باید مورد بی توجهی مسئولین قرار بگیریم؟ یا اینکه سال “پیش دانشگاهی” را نگذرانده ایم باید مورد چنین تبعیضی قرار بگیریم؟ که البته ما آن را در هنرستان جبران کرده ایم. تجهیزاتی که در این دانشکده مشهور می بینید همگی مطعلق به همان زمان بدو تأسیس می باشند.

تجهیزاتی که بعداً اضافه شدند بسیار کم و خجالت آور می باشد؛ به جرات می توانم بگویم تجهیزات بسیاری از مدارس ابتدایی در کشور عزیزمان بیشتر از این دانشکده است.

آقای رییس جمهور، باید بگویم دانشجویان در این مدت دست به اعتراض هایی هم زده اند. متاستفانه بعضاً با برخوردهای تند و دور از شأن دانشجو هم مواجه شده اند.

با این همه باز دانشجویان این دانشکده با همت فراوان توانسته اند بدرخشند، حضور در مسابقات بین المللی و داخلی و کسب رتبه در آنان از جمله ی اینهاست که با یک گزارش خواهی از مسئولین برای شما روشن خواهد شد.

در پایان باید بگویم تنها خواسته فوری ما “جلوگیری از نقل مکان دانشکده به مکانی فاقد امکانات” است و خواسته بعدی ما “تجهیز و رسیدگی به این دانشکده معین” می باشد.

امید است با تدبیر خود، جلوی این بی تدبیری را بگیرید، چون تحصیل در محیط مناسب هم حقوق شهروندی است.

**علم برای عمل مصداق اتم و اکملش، همین کاری است که الان فنی و حرفه ای ها می کنند. مقام معظم رهبری **

با تشکر

[نام شما] دانشجوی دانشکده فنی شمسی پور

1- اطلاعات شما فقط به خود شما و دفتر آقای روحانی ارسال می شود.

۲- از نوشتن اطلاعات غلط خودداری کنید.

۳- این کار را به دوستان خود پیشنهاد کنید، چون در این صورت این کار جواب میدهد

۴- نامه به رایانامه info@rouhani.ir با عنوان “به دانشجویان دانشکده شمسی پور کمک کنید.” ارسال می شود.

با سپاس
یا علی

 

۱۵ دیدگاه

 1.  

  دوستان اگه با متن طومار مشکل دارید بگید تا عوضش کنم
  یعنی چیش رو کم کنم چی بهش اضافه کنم
  ممنون

 2.  

  ببخشید یکی از دوستان منفی داده
  عزیزم میشه بگی با کجا مشکل داری؟ بگو تا عوضش کنم.
  من که دارم میگم اگه مشکلی دارید بگید تا اون رو برطرف کنم
  نمی دونم چرا به جای منفی دادن حرفتون رو نمیگید
  با سپاس

 3.  

  سلام لطفا بگید چرا باید در دانشکده های فنی حرفه ای دختر پسر جدا باشه؟؟!!!
  اگه اینطور نبود الان خیلی طرز فکر دانشجویان و طرز رفتار مسوولین فرق داشت…

  همچنین وارد کردا متن داخل کادر قرمز پایین دیدگاه به علت نا خوانا بودن مانند یاهو خیلی سخته لطفا یه فکری براش بکنید. ممنون

  •  

   درود بر شما
   احتمالاً منظور شما این قسمت بوده “در این سالها به جرات می توان گفت به غیر از “تفکیک جنسیتی” هیچ اقدام و گام مثبتی برای پیشرفت این دانشکده برداشته نشده است.”
   دوست بزرگوار منظور بنده حقیر از این بند این بوده که تنها کاری که انجام شده تفکیک جنسیتی بوده و هیچ گام مثبتی برداشته نشده. نه اینکه منظورم این باشه که تفکیک جنسیتی گام مثبتی بوده نه

   اون قسمت قرمز رنگ که می فرمایید، اون محصول یکی از معروف ترین شرکت های نرم افزاری هست. با این وجود بروی چشم اون قسمت رو حذف می کنم.

   اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید بفرمایید تا ترتیب اثر داده شود.
   در مورد متن هم اگر فکر می کنید باید اصلاح شود در همین قسمت نظرات بفرمایید مطمئناً ترتیب اثر داده خواهد شد.

   با سپاس

 4.  

  سلام.نامه نوشتن کار بی فایده هستش
  دانشگاه به طور کلی انتقال پیدا کرده به میدان امام حسین
  ساختمان جدید هم در میدان امام حسین تقریبا ساخته شده
  ما هر وقت اعتراض کردیم تو دهنی خوردیم/تو رو خدا یه کار نکنید دوستان بزرگوار به ما ستاره بدن

  •  

   با عرض معذرت باید بگم ما اعتراض کردن هم بلد نیستیم.
   یه حرف هایی هست که انشاالله در آینده در همین سایت خواهم گفت

 5.  

  تشکر از شما دوست عزیز که هنوز به فکر شمسی پور هستید .اما باید بهتون بگم که من هر وقتی که از جلوی دانشکده عبور می کنم در حال مشاهده ی جابجایی اثاثه وتجهیزات این دانشکده هستم و افسوس میخورم .امیدوارم که این کار شما نتیجه بده وبرای هر گونه اعتراض دسته جمعی برای بازگشت دانشکده به مکان قدیمی آماده هستم.من از سال ۸۸ وارد این دانشکده شدم دوست قدیمی شمسی پور هستم ودر حال حاضر دانشجوی کارشناسی دانشکده شمسی پور هستم .

 6.  

  سلام.آقای علیرضا،آخرین منفی رو من زدم.ما اگه اعتراض بلد نبودیم که اخراجی وستاره دار نداشتیم.پارسا جان راست میگه.اعتراض کنیم که چی بشه؟جنبش تون رو با صلح جلو می برید اما ازنظر آقایان میشه تشویش اذهان دانشجویان.عاقبتش هم ستاره دار شدن وفیلتر شدن این باشگاه ست.دودش هم میره تو چشم خودمون.هر اتفاقی می خواست بیافته افتاد.خودشون بریدند ودوختند.مگه وقتی تصمیم انتقال رو گرفتند از ما پرسیدند که شما موافقید یا نه؟نه تنها به ما اهمیت ندادند بلکه اعتراض مون رو هم سرکوب کردند.چند نفر اخراجی وچندین نفر ستاره داربس نبود که الان نامه میل می کنید؟
  اگه ما دانشجوها براشون مهم بودیم که الان من وشما(آقا علیرضا)باهم سر یه نامه بحث(تبادل نظر)نمی کردیم؟؟؟

  •  

   درود بر شما
   خواهش می کنم از من ناراحت نشید اما خیلی هامون اعتراض کردن بلد نیستیم
   مشکل اینجاست که فکر می کنیم اعتراض اینکه کمیته انضباطی تشکیل بشه چند نفر تعلیق و اخراج بشن بعد ما بیایم با افتخار بگیم اعتراض کردیم
   اون زمانی که من تو همین سایت گلوی خودم رو پاره کردم گفتم تشکل های دانشجویی دانشکده با هم متحد بشن و دانشجو ها هم حمایت کنند کسی به من محل نذاشت که نذاشت
   اون زمانی که من مخالفت کردم با اقدامات عزیزان همه گفتن این آدم دانشکده هست.
   مشکل اینجاست که خودمون دوست داریم اعتراضمون به تلخی و قهری کشیده بشه.
   میدونید هزار راه بهتر و بی دردسر بود که انجام ندادیم و دقیقاً دست گذاشتیم روی یه سری کارها که میدونیم مسئولان به دلایلی روی اونها حساس شدن.
   نتیجه اش میشه اینکه دانشکده رو با دست خودمون از دست دادیم تعلیقی و توبیخی دادیم هیچ چیز هم به دست نیاوردیم.
   یا علی

 7.  

  سلام.آقا علیرضا من نه تنها از شما ناراحت نیستم بلکه به شما احترام هم میذارم که به فکر دانشجوهایید .ما جمع شدیم یک تصمیم جدی بگیریم.نظر همه هم محترمه.حتی شما دوست عزیز….
  آقا علیرضاوقتی یه جنبشی راه میافته که سردمداراش بچه های باسابقه ی دانشکده اند دیگه مخالفت من وشما نتیجه ای جزهمین که به قول خودت بگن طرف آدم دانشگاه ست نداره.یه بار هم گفتم ماحتی اگر به قول شمابرای اعتراض از اون راه های بهتر وبی دردسر استفاده کنیم ،بازهم به نظر آقایون میشه تشویش اذهان دانشجویان،عاقبتش روهم که بهتر از من میدونید….
  فقط این رو بدونید که وقتی اعتراضی صورت میگیره(چه از راه درست وجه نادرست)توی اون اعتراض تر وخشک با هم میسوزه.از اون خورده پاهاش که من وامثال من بودند تا اون رهبراش همه مون داریم چوبشو می خوریم…
  من کاری با راه درست وغلط اعتراض ندارم،من به فکر عاقبت اعتراضم،که نتیجه ای جز بدتر شدن شرایط نداره…چه من وشما در اعتراض شرکت کنیم چه نکنیم عاقبت خوبی نداره.پس چه بهتر که شر رو دور کنیم دور اعتراضو خط بکشیم.
  پیروز و سرفراز باشید…..

  •  

   درود بر شما دوست عزیز
   قطعاً بنده حقیر هم به شما احترام میگذارم؛ اصلاً قبلاً هم یه جا توی همین سایت گفتم در مورد تفکیک جنسیتی موضع گیری نمی کنم که به همه احترام گذاشته باشم
   مشکل من همون سردمداران هستن(با ارز معذرت)
   من به شخصه دارم از راه بی دردسر پیگیری می کنم نتیجه اش هم هرچه شد بهتون اعلام می کنم.البته من در مقیاس وسیع دارم پیگیری می کنم و باز البته بعید میدونم برگردیم ونک اما هرچه باشه اوضاع از این بهتر میشه. نمیخوام من من کنم اما تا حالا یه دست آ”ورد های شفاهی داشتم و فکر می کنم خبر خوبی در آینده داشته باشم. حالا شما بگید من کجا به تشویش اذهان عمومی متهم شدم؟؟؟ برخورد مسئولان دانشکده رو تا حالا با من دیدید؟ خیلی محترمانه ست
   کار من خیلی اساسی هست و نه تر میسوزه نه خشک و دلیلی نمیبینم که به وضع تبعیض آمیز سیستم آموزشی کشور اعتراض نکنم
   با سپاس

 8.  

  سلام. من به طور کلی مخالفم اما موفق باشید….

 9.  

  محیا رو بکن مهیا
  متواتر بشه متبادر

  •  

   بررسی شد،حق با شما بود، اصلاح گردید
   سپاس گزارم

 10.  

  سلام دوستان…
  دیدید بالاخره اعتراض جواب نداد…
  ما حتی نتونستیم بریم تو ساختمان جدید و قناص درس بخونیم…
  من وارد دانشگاه شدم واحدامو پاس کردم،الانم یه مدتیه فارغ التحصیل شدم…
  چیشد؟
  آب از آب تکون نخورد واسه آقایون…فقط بدبختیاش موند واسه ما دانشجوهای بدبخت…
  من که دیگه رفتم،پشت سرم هم نگاه نمی کنم…
  “مارا به خیر شمسی پور امیدی نیست،شرش را مرسان…”
  ذت زیاد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.