منوی برگه ها
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱۰ در اخبار

مدیر نه مدبر!

مدیر نه مدبر!

درود بر همه ی دانشجوبان شمسی پور

چند روزی داشتم دانشکده های دیگه رو بررسی می کردم. هر دانشکده ای نقاط قوتی داره و نقاط ضعفی. خب طبیعی هست چون هر دانشکده رییسی داره که اون رییس می تونه از ویرانی گرفته تا آبادانی دانشکده مؤثر باشه. البته اگر انصاف داشته باشیم دانشکده ما نه بهشت دانشکده هاست و نه جهنم اونها(البته این نظر شخصی هست و اصلاً قصد سیاه نمایی یا سفیید نمایی ندارم)

به هر حال چیزی که خیلی برام جالب بود. نوع غذا اون هم در دانشکده دکتر شریعتی هستش که با یک مقایسه اجمالی کلاً حساب  کار دستت میاد و به خودت میگی رییس دانشکده مدیر نه مدبر! هست!

این در حالیست که هر دو دانشکده در تهران واقع اند هر دو جز دانشکده های استراتژیک محسوب میشن. درسته تعداد دانشجوهای اونها خیلی بیشتر از ماست اما اونها هم به همون اندازه بودجه بیشتری دریافت می کنن و این یعنی سرانه هر دانشجو مطمئناً برای دانشگاه فنی و حرفه ای یکسان خواهد بود مگر………..
منبع سند: تارنمای دانشکده فنی شریعتی

 

۲ دیدگاه

 1.  

  dadashe man dozdii ziyad mishe ke vaghean adam geryash migiire

 2.  

  من ترم اخر باهنرم از اینکه این وضعیت(انتقال) برای شمسی پور اتفاق افتاده واقعا تاسف میخورم. در مقایسه با دانشکده باهنر به قول خودت مزایا و معایبی داره.
  اما من شنیده ام بودجه وزارت علوم برای دانشگاه فنی و حرفه ای بریده شده تا جایی که پول استاد هم ندارند.
  طوری که دانشکده ها مجاب به خود درآمدزایی شده اند. مسئولین دانشکده باهنر هر طور که تونستند از دانشجو پول گرفتند(فلان مبلغ برای تجهیز کارگاه- فلان مبلغ برای پول کارت سلف ۵۰هزارتومان- برای کارهای فرهنگی و اردویی و … ازجمله ۱۲۰ تومان برای خوابگاه) اما بعضی چیزهاهم خوبه مثلا خوابگاه برای حدود۸۰۰ نفر و سایت های بروز کامپیوتر و الکترونیک با فضای آموزشی مناسب و فضای سبز.
  اساتید خوب و بد هم داره. اما چیزی که میشه احساس کرد اینه که این دانشکده چه از لحاظ آموزشی(دانشجو و استاد) و چه رفاهی داره نزول پیدا میکنه. از اساتیدی که در دانشگاه شیراز ارتباط دارند هم پرسیدم اون ها هم وضعیت اونجا رومثل اینجا می بینند(منظور سرعت پیشرفت و وضعیت رفاهی هرکدام در سطح خودشه صدالبته اونجا خیلی بالاتره).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.